bogdaneluniku

Muzica, Jocuri, Imagini, Filme, Programe
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» NEK SI MEMETEL- SMECHERO, SMECHERO www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyDum Mar 25, 2012 4:16 am Scris de Admin

» Cristi Dules & Nek - Femei si manele www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:02 am Scris de Admin

» Cristi Dules - Hai stii ceva www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:02 am Scris de Admin

» Cristi Dules - Hai sa ne certam www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:01 am Scris de Admin

» Cristi Dules - Esti frumoasa foc www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:01 am Scris de Admin

» Cristi Dules - Cand trebuie sa te las www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:00 am Scris de Admin

» Cristi Dules - Beau, beau www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyLun Mar 19, 2012 4:00 am Scris de Admin

» MORGANA si CRISTI DULES - Esti o gagica belea www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyVin Mar 16, 2012 12:25 am Scris de Admin

» Costi Ionita & Florin Baboi - Vreau sa beau www.bogdaneluniku.forumgratuit.ro.mp3
Regulament Remorcari Auto EmptyMier Feb 15, 2012 3:47 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar

Distribuiţi | 
 

 Regulament Remorcari Auto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 1039
Data de inscriere : 19/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Slatina,Jud. OLT

Regulament Remorcari Auto Empty
MesajSubiect: Regulament Remorcari Auto   Regulament Remorcari Auto EmptyMier Ian 04, 2012 4:52 am

1. Dupa ce ati terminat de tractat, sunteti obligati sa bagati benzina la Tow Truck si sa il aduceti la HQ reparat , altfel riscati amenda+warn.
2. Nu aveti voie sa tractati masinile parcate regulamentar , riscati demitere cu FP maxim(30/30)
3. Nu aveti voie sa cereti Rank-Up. Cand considera Liderul ca meritati, atunci o sa primiti. Rank-Up se da numai pentru Activitate si Vechime , altfel riscati warn.
4. Daca nu mai puteti da /tow pana la PayDay, sunteti rugati sa duceti masinile parcate neregulamentar la cea mai apropiata parcare sau chemati un coleg sa o tracteze el.
5. Cand luati un Tow Truck trebuie sa anuntati pe /f.,de exemplu /f iau tow,astfel riscati fwarn+amenda.
6. Aveti voie sa detineti arme doar pentru auto-aparare.Cine este prins cu arma si face DM este demis cu fp maxim.
7. Daca un coleg va ataca, faceti poza (F8) si i-o dati liderului, acesta va avea grija de el,nu va faceti dreptate singuri.(FW+AMENDA)
8. Sunteti obligati sa aveti Jobul de Car Mechanic,cine nu il va avea.(FW)
9.Nu faceti post unui coleg,cineva ii va face post unui coleg,va fi demis cu fp 30/30.
10. Este interzis cearta pe /f .(FW+AMENDA)
11. Nu aveti voie sa folositi un limbaj vulgar la adresa player-ilor/colegilor. De asemenea, trebuie sa scrieti cat mai corect din punct de vedere gramatical.(FW+amenda)
12. Cand un coleg va cere ajutorul, duceti-va imediat si ajutati-l (Ex: doreste refill,masina tractata)
13. Nu aveti voie sa folositi Bind pe /accept remorcari,/accept mechanic.Cine este prins va primi FW.
14. Trebuie sa va supuneti tuturor regulilor, atat celor impuse de Lider, cat si celor impuse de server si forum.(Fw sau demis cu fp maxim(depinde de caz.)
15. Cine face cerere de demisie, nu mai are voie sa o retraga. Ganditi-va de doua ori inainte de a va depune demisia.
16. Sunteti obligati sa ascultati de membrii cu Rank mai mare,nu sa va incapatanati ca voi aveti dreptate.(FW)
17. Nu aveti voie sa stati AFK pe i-ul de la hq sau la sedinta, riscati amenda +fw.
18. Daca intarziati la sedinta, anuntati Liderul prin /call sau /sms, nu anuntati pe /f, veti deranja sedinta.(FW+amenda)
19. Atunci cand Liderul vorbeste, ascultati cu atentie ce spune, nu interveniti aiurea.(FW)
20. Sunteti obligati sa stati in factiune cel putin 5 zile, in caz contrar veti primi 30/30 Faction Punish.
21. Pretul pe repair/refill va fi urmatorul: repair = 500$ , refill = 1000$,cine nu il va respecta (FW)
22. Doar rank 5 + se va ocupa de garajul cu masini personale rank 1-2-3-4 se pot ocupa de tractatul masinilor de factiuni/civili/joburi,daca un membru mai mic de rank 5,va duce o masina la garaj,va risca fw.
23. Aveti voie sa tractati elicoptere si avioane mici, nu aveti voie sa tractati avioane de gen Shamal sau avioane care ocupa mult spatiu pe strada. De acelea se ocupa politia,rsicati Fw.
24. Nu aveti voie sa abuzati de comanda /descuiemasina,aceasta se foloseste numai in garaj,se pedepseste cu 30/30 FP
25. Sunteti obligati sa faceti raportul de activitate, in caz contrar nu veti primi rank up,veti primi doar salariul !
26. Dupa 3 zile de inactivitate fara sa stie liderul sau fara cerere de inactivitate, sunteti demisi pentru inactivitate!
27. Cine nu plateste 1 amenda va fi demis cu FP (30/30)
28.Sunt locuri in Los Santos unde chiar daca masina e parcata regulamentar,daca e abandota de mai mult de 5-10minute puteti sa o luati acele locuri trebuie sa fiu mereu curate.Acele locuri sunt: Gun Shop Los Santos,Los Santos Police Departament(Politia Romana),CNN,Mall,Banca Los Santos,Rent Car Los Santos.
Sus In jos
http://bogdanel-jmecheritu.hi5.com
 

Regulament Remorcari Auto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Angajari Remorcari Auto
» Grand Theft Auto IV www.RealCrime.forumz.ro.rar torent
» Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City 2010 www.RealCrime.forumz.ro.rar

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bogdaneluniku :: Site :: SA-MP V0.3d RespectGame :: Factiuni :: Remorcari Auto-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente